Sestava: Martin - Pepa, Pavel, Honza - Pavel Vágner, Vojta - Standa, Tonda

Fanoušci: 1 (když už nám Martinova slečna nepřinesla štěstí, tak hlavně že mi aspoň přinesla pivo :)

Nejlepší hráč našeho týmu: (neuveden)

Komentář rozhodčího: Zápas byl vyrovnaný do 44.minuty a proběhl v klidu.

Růžový komentář: V tomto zápase jsme plynule navázali na výkon z předchozího zápasu, Martin v bráně napodobil můj nejistý výkon z minula, většinu gólů soupeř dal po našich individuálních chybách a útočníci neproměnili ani ty nejvyloženější šance (o to se velkou měrou zasloužil i výborně chytající soupeřův brankář). Hlavním rozdílem oproti minulému zápasu byla síla soupěře, který dokázal naše chyby trestat. Přesto jsme po většinu zápasu, až na samotný závěr, hráli se soupeřem vyrovnanou partii a konečný rozdíl skóre je pro nás až příliš krutý.

P.S. A já bych rád dodal, že většinu prvního poločasu jsme byli lepší a dali asi 4 tyče. Ve druhém poločase, zejména od stavu 4:1, už jsme trochu rezignovali a soupeř si s námi dělal co chtěl, ale i tak je to výsledek sakra krutý a nepřál bych ho snad ani Standovi ... A borec na konec: 8 z 9 gólů nám dal jediný hráč, který paradoxně nebyl z družstva Teroristů ani nejlepší ...