... není potřeba zvítězit, stačí zašpinit dres

Fanoušci

Náš tým má spoustu fanoušků. Kam se na nás hrabe Sparta! Možná máme i víc než Slavia. Je jich taková spousta, že vám sem můžu vypsat všechny, co se na nás byli za poslední roky podívat :-)

Tak zaprvé náš nejvěrnější fanoušek je Kozel. Není to pravda, už pár sezon se naším fotbalem pobavit nepřišel, ale chtěl, abych to napsal, tak to teda píšu :o)

Náš tým je oblíbený hlavně mezi slečnami. V poslední době právě ony tvoří většinu neplatících diváků. V podstatě jde o to, že se na nás čas od času přijdou podívat přítelkyně ;-) Abych je vyjmenoval, tak určitě musím jmenovat mou Péťu, Strejdovu Zuzanu, Tátovu Evu a pak taky Waldovu Španělku.

Rodinní příslušníci se na nás ale taky přijdou občas podívat ... co si pamatuju, tak už na nás byli pan Matoušek, famílie Plecitých ze všech stran, pan Fišar, paní Henzlová, Martin a Lucka Syslovi, Jana Fišarová, Kačka Luhanová, ale hlavně Radek Matoušek, kterého jsem ale po pár odehraných zápasech přeřadil mezi hráče ... Koho ale musím zmínit především, je malý Petr Matoušek, který na nás sice byl zatím jen párkrát (a moc se naší hrou nezaobýval), ale až trochu vyroste, tak určitě bude chodit pravidelně okoukávat finesy, aby v budoucnu převzal žezlo od nás vysloužilých :o)

Nejpočetnější diváckou základnu však obvykle tvoří hráči zranění a příliš opilí, kteří vždy s chutí přijdou kecat do hry těm, kteří se o hru snaží ...

Tak ... a to jsou všichni fanoušci, které jsem si vybavil, ale věřím, že jsem na někoho ještě zapomněl (ještě pro úplnost musím zmínit holky ze zakladatelské třídy našeho týmu, Martina od Kozla a všemožné Obourovy kamarády) a hlavně, že budou přibývat s tím, jak bude náš tým hladce proplouvat do vyšších soutěží O:-)

 

Vyhledávání

.

... a to je vše, přátelé!

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode