... není potřeba zvítězit, stačí zašpinit dres

Náš tým byl založen před sezonou Podzim 2002 ze studentů gymnázia Budějovická, když se zdálo, že je na školním hřišti příliš kvalitní povrch, který upřednostňuje ty, kteří umí hrát fotbal, nebo se aspoň trefí do míče, a proto vznikl tým FC HNK Praha (cítíte tam paralelu s Hospůdkou Na Kopečku? :-). Zájemců o spojení s takto kvalitním týmem byla spousta, a tak se u nás v průběhu prvních 3 let vystřídalo přes 30 hráčů, převážně ve věku 15-16 let :o). Časem ale sestava trošku vykrystalizovala (viz Hráči), tak jsme v sezoně Jaro 2007 poprvé nakoukli do 7. ligy a postupem času se vykopali až do 5. ligy ... Když nám pak přestavěli Hospůdku, tak to vypadá na změnu názvu, aby aspoň trochu korespondoval s našimi novými dresy, se kterými děláme od Podzimu 2009 po hanspaulkových hřištích ostudu :-)

Ale dost rozepisování ... Myslím, že víc řekne článek, který o našem slavném klubu vydal týdeník Hanspaulka na podzim 2006:

 

(pravda, trochu nám článek pozměnili, na druhou stranu dokázali zkomolit taky naše jména (moje Luhan na Luňan se dá pochopit, ale zkomolit Vaška z Felgra na Veltra už je kus umění), která dostali mailem, tak to skoro ani není náš tým a nemůžeme se zlobit ;-)

Vyhledávání

.

... a to je vše, přátelé!

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode