... není potřeba zvítězit, stačí zašpinit dres

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2019

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
  Po 8.4. 19:00+20:15 METE1 pískání 2 zápasů
2. Čt 11.4. 20:15 P3 Palmeiras Prosek
1. Út 16.4. 18:00 KORAB Modrý svině A
3. Čt 25.4. 17:45 MIKU2 Rum Zahořany HT
4. Čt 2.5. 17:45 MIKU1 Banana Chiquita
5. Čt 9.4. 19:00 MIKU3 Démoni
  St 15.5. 19:00+20:15 P3 pískání 2 zápasů
6. Čt 16.5. 17:45 MIKU2 Footside
7. Čt 23.5. 19:30 DEKAN Švárni šuhaji
8. Čt 30.5. 20:15 P2 Homunculus
  St 5.6. 18:00+19:15 HRAB1 pískání 2 zápasů
9. Čt 6.6. 19:00 MIKU4 KáGéčko A
10. Čt 13.6. 19:00 ZABEH Indus
11. Čt 27.6. 19:00 MIKU3 FC Lucián B

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

 

 

 

... odsud dolů už jsou jen události už proběhlé:

Rozpis zápasů pro Zimní pohár 2019

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. 6.1. 13:45 ZAK UTS Vršovice VET
2. 13.1. 15:00 KORAB Dirty Bastards
4. 27.1. 15:00 P3 1.FC Morová rána
5. 3.2. 15:00 KORAB F.C. Ňiňos

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů pěkně pohromadě v PDFku.

Tady se pak můžete na našich stránkách dočíst, jak se nám bude dařit.

Ne 16.12.2018   18:30   Klokočník

Dokopná

... aneb sezona se nehodnotí podle výsledků, ale podle vzpomínek ...

Rozpis zápasů pro sezonu Podzim 2018

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Čt 6.9. 17:45 MIKU4 Jacobs
2. Čt 13.9. 19:00 MIKU3 A K Opatoff
3. Čt 20.9. 19:00 MOTO3 Pivní balet
4. Čt 4.10. 20:15 MOTO2 Regio Team
5. Út 9.10. 20:30 MOTO3 Stars beer
6. Čt 25.10. 17:45 MIKU4 AC SK Viktoria 1905
7. Čt 1.11. 19:00 MOTO3 Airborne Příbram
8. Čt 8.11. 20:30 STER3 Bandidoz
9. Čt 15.11. 19:0 MIKU2 Borussia Dortšpunt B
10. Čt 22.11. 20:15 MOTO2 1.FC Concur
11. Čt 6.12. 19:30 CESMI WRP

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2018

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
2. Po 26.3. 19:00 ZABEH FC Tream Deam
1. St 4.4. 17:45 MIKU4 FC Sculpturo
  Čt 5.4. 18:00+19:15+20:30 KORAB pískání 3 zápasů
3. Út 10.4. 20:45 BECH Admira 97
4. St 18.4. 20:30 STER3 Black bridge elite
5. St 25.4. 17:45 MIKU4 VSK MFF UK Praha A
6. St 2.5. 20:15 P2 FK Ďáblice
7. Po 7.5. 19:00 P2 FC Manchlastr
8. Po 21.5. 19:00 MOTO2 FC Praetorians B
9. St 30.5. 20:15 P3 Primeira Equipe
10. St 6.6. 17:45 MIKU4 FC Princ Praha
  Pá 8.6. 18:00+19:15+20:30 ZAK pískání 3 zápasů
11. Po 18.6. 20:30 ZAK TBC Erectico

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ V SEZONĚ PODZIM 2017

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Út 5.9. 20:15 MOTO1 KPKS Serval
2. Út 12.9. 18:15 MIKU2 Absinth
3. Út 19.9. 20:45 BECH Tatran Válec
4. Út 26.9. 18:15 MIKU4 FC Alkohol Vršovice
  St 4.10. 18:15+19:30+20:45 BECH pískání 3 zápasů
5. Út 10.10. 19:00 MOTO3 Torolka
6. Út 17.10. 18:15 LITVI Demoliční četa
  Út 31.10. 18:00+19:15+20:30 MALES pískání 3 zápasů
8. Čt 2.11. 19:30 MIKU1 F.C.K.
9. St 8.11. 18:15 MIKU3 ONBLACK
10. Út 14.11. 19:00 P1 SK Palouk
7. Út 21.11. 20:15 MOTO2 Friends Prague
11. Út 28.11. 20:15 METE2 AK Pavana A

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ V SEZONĚ JARO 2017

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Čt 23.3. 19:00 MOTO2 8.AHC Pavilon
2. St 29.3. 18:15 CESMI FC Holosmetky B
3. St 12.4. 19:15 HRAB1 Bratři v triku
4. Čt 20.4. 19:30 MIKU1 Albuquerque tuplaks
5. Čt 4.5. 20:45 ZAK 1.AK ALT
  St 10.5. 18:15+19:30+20:45 DEKAN pískání 3 zápasů
6. Čt 11.5. 19:30 MIKU4 FC Dejnámbůra
7. Čt 25.5. 19:00 MOTO1 Stars beer
8. Út 30.5. 18:15 MIKU4 Inter Bubeneč
9. Čt 8.6. 19:00 P2 1.FC Jemné a solené
  Pá 9.6. 19:00+20:15 P2 pískání 2 zápasů
10. St 15.6. 20:15 P2 Torpedo Cannabis
11. Čt 29.6. 18:15 MIKU2 R.I.P. B

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

můžete najít Rozpis zápasů i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDF

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ pro Zimní pohár 2017

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. 8.1. 15:00 Pražačka 1 F.C. Steaua (4. liga)
2. 15.1. 12:30 Malešice Sinara (4. liga)
3. 22.1. 12:30 Malešice Dynamo UK (2. liga)
4. 29.1. 15:00 Pražačka 1 M - Bubo (4. liga)
5. 5.2. 15:00 Pražačka 3 FC Manchlastr (7. liga)
čtvrtfinále 19.2. 13:45 Malešice 1.FC Morová rána (4. liga)

 

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ V SEZONĚ Podzim 2016

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
2. Čt 8.9. 18:15 HOSTI FC Rumpra Praha
  Pá 16.9. 18:00+19:15+20:30 ZAK pískání 3 zápasů
4. Čt 22.9. 19:00 ZABEH AK Koloušci
5. Čt 29.9. 19:30 MIKU3 AK Opatoff
  Po 3.10. 18:15+19:30+20:45 HANSP pískání 3 zápasů
1. Čt 6.10. 18:00 STER1 SFC Atletico Dělo A
6. Čt 13.10. 19:00 MOTO2 R.I.P. B
7. Út 18.10. 18:15 NOVOB 1.FC Žižkov
8. Čt 3.11. 17:00 HANSP 1.FP Praha
9. Čt 10.11. 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks
10. Čt 24.11. 20:15 ZABEH Dromedarians Praha
11. Čt 8.12. 20:15 ZABEH Footside

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů a Rozpis pískání pěkně pohromadě v PDFku.

y můžete najít Rozpis zápasů i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku

Po 29.8.2016   18:45   Hrabákova

Přátelák

FC HNK Praha - Havri Havri

... aneb návrat do GY-BU let přátelákem proti Kalibovcům :o)

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ V SEZONĚ Jaro 2016

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Čt 24.3. 19:00 P3 Juventus Pivus
2. Út 29.3. 20:15 P1 Medvědi A
3. St 6.4. 20:45 HOSTI1 Merck Stars
4. Út 12.4. 18:30 HRAB2 Praga Calcio CC
5. Út 19.4. 19:00 MOTO3 Sorry FC
6. Út 26.4. 17:00 HANSP Deportivo Estudiantil FC B
7. Út 3.5. 20:30 SCBEC Horoušany FC
8. Út 17.5. 18:15 MIKU4 Bohemia AFK
9. Út 24.5. 18:15 LITVI Demoliční četa
10. Út 31.5. 20:15 P2 GFC Regent B
11. Út 14.6. 20:15 P1 VŠSK MFF UK A

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů pěkně pohromadě v PDFku.

Tady můžete najít Rozpis zápasů i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku

St 8.6.2016   17:30   Na Ovčíně (Záběhlická 82)

Přátelák

Proti Tondovcům

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Podzim 2015

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Út 1.9. 18:15 MIKU4 Real Sharks
2. Út 8.9. 18:15 MIKU1 1.FC Concur
3. Čt 17.9. 19:00 MOTO2 FC Sorry
4. Čt 24.9. 19:00 MOTO2 1.FC Horst
5. Út 29.9. 20:45 NOVOB VH Gambrinus
6. Út 6.10. 18:30 HRAB3 GK Ohradní
7. Út 13.10. 18:30 HRAB3 Viktoria Bítovská A
8. Po 19.10. 20:45 BECH Admira 97
9. Út 3.11. 20:30 MALES 1.FC Malešice
  Čt 5.11. 18:15+19:30+20:45 MIKU2 pískání 3 zápasů
10. Čt 12.11. 20:30 STER3 LFC Nova B
11. Út 24.11. 19:30 MIKU2 FC Pigs
  St 25.11. 18:30+19:45 HRAB2 pískání 2 zápasů

 

Tady můžete najít  Rozpis zápasů  i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku.

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2015

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Čt 26.3. 20:15 MOTO2 Dynamo Prak
  Ne 29.3. 17:30+18:45 Aritma pískání 2 zápasů
2. Pá 3.4. 19:00 TEMPO Los Bimbananos
3. St 8.4. 20:15 SANC4 FK Pyjavice
4. St 15.4. 20:15 SANC3 Integrita Jinonice
5. Pá 24.4. 18:15 HANSP La Famiglia
6. St 6.5. 19:00 P3 FC Gumídci Méďové
  St 13.5. 17:00+18:15 Děkanka pískání 2 zápasů
7. Pá 15.5. 19:15 P3 Lužinýýý Boys
8. Pá 22.5. 20:15 TEMPO VK Blesk A
9. Pá 29.5. 18:15 NOVOB Real Prd
10. Pá 5.6. 19:15 P1 Žlutá křídla
  St 10.6. 18:15+19:30 Bílá Hora pískání 2 zápasů
11. Pá 19.6. 19:30 STOD Čelzí

 

Tady můžete najít  Rozpis zápasů  i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku.

Rozpis našich zápasů a pískání pro Zimní pohár 2015

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. Ne 11.1. 12:30 Pražačka 2 1.FC Morová rána
2. Ne 18.1. 16:15 Zákostelní Reka Group - Calvados
  Ne 25.1. 15:00 Pražačka 1 pískání 1 zápasu
3. Ne 25.1. 16:15 Pražačka 1 Hoverla Zak
4. Ne 1.2. 12:30 Pražačka 1 UTS Vršovice
  Ne 8.2. 11:15 Pražačka 1 pískání 1 zápasu
5. Ne 8.2. 12:30 Pražačka 1 Torpedo Barrandov

 

Tady je potom Rozpis zápasů  i s  Rozpisem pískání  pěkně pohromadě v PDFkách.

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně podzim 2014

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
1. St 3.9. 20:45 Mikulova 4 3.FC Kelímci
2. St 17.9. 20:30 Štěrboholy 2 Paráda
3. Po 22.9. 20:15 Meteor 1 FK Proradost
4. St 1.10. 18:30 Hrabákova 2 TBC Lachtan A
  Út 7.10. 18:15+19:30+20:45 Čechie pískání 3 zápasů
5. St 8.10. 18:30 Hrabákova 2 FC Atlanta Žižkov
6. St 15.10. 19:00 Klausova 1 Vidím čaj
7. St 22.10. 18:30 Hrabákova 3 Demoliční četa
8. St 29.10. 19:00 Meteor 1 Emperators
  Út 4.11. 18:15+19:30+20:45 Novoborská pískání 3 zápasů
9. St 5.11. 18:30 Hrabákova 3 FC Válcovny plechu MS
10. St 12.11. 20:15 Klausova 1 La Famiglia
11. St 26.11. 20:45 Děkanka Juventus Pivus

 

Tady můžete najít  Rozpis zápasů  i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku

Út 2.9.2014   19:00   Štěrboholy

Přátelák

Speciál Braník - FC HNK Praha

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2014

Kolo Datum Čas Hřiště Soupeř
  Po 24.3. 19:00+20:15 Motorlet 1 pískání 2 zápasů
  Út 25.3. 18:30+19:45 Hrabákova 1 pískání 2 zápasů
1. St 26.3. 18:15 Hanspaulka J.R. Club B
2. Út 1.4. 20:15 Motorlet 3 Dynamo Prak
3. Čt 17.4. 20:15 Stodůlky South Stars
4. Čt 24.4. 20:15 Pražačka 2 Tuscarora 03
5. Po 28.4. 18:30 Hrabákova 2 PRKA
6. Čt 8.5. 20:30 Zákostelní 1.AK ALT
7. St 14.5. 18:15 Mikulova 1 FC Shooters Morava
8. Út 20.5. 20:15 Motorlet 3 FK Blšany
  Po 2.6. 19:15+20:30 SC Běchovice pískání 2 zápasů
9. Čt 5.6. 20:45 Mikulova 3 FC Borcibalona B
10. Čt 12.6. 18:15 Mikulova 1 Fešáci ve vatě
11. St 25.6. 18:00 Zákostelní 1.PC Žalud United

 

Tady můžete najít Rozpis zápasů i s Rozpisem pískání pěkně pohromadě v PDFku

Pá  20.12.2013   u Zuzky, Martina či jinde

Oslava sezony

50 litrů piva přijde až začátkem roku, ale to přece není důvod k odkladu oslav historické sezony!

Podzim 2013

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Podzim 2013
Út 3.9. 17:30 Hrabákova 2 Rudý teror
Čt 5.9. 17:45+19:00+20:15 Záběhlice pískání 3 zápasů
Út 10.9. 19:00 Meteor 2 Sedmikráskov Čimice
Út 24.9. 20:45 Novoborská 4TD Ála Bundy B
St 2.10. 18:00 Štěrboholy 3 1. AK ALT
Čt 10.10. 20:15 Pražačka 2 Tralalalala
11.10. 17:45+19:00+20:15 FC Tempo pískání 3 zápasů
St 16.10. 20:30 Štěrboholy 1 Horno Porno
Út 22.10. 17:45 Záběhlice Juventus Pivus
St 30.10. 19:30 Hanspaulka PC Kovárna
Út 5.11. 19:00 Pražačka 2 TJ Modrá Vopice
St 13.11. 19:15 Štěrboholy 3 Partizan Východ
Út 26.11. 18:15 Hostivař FC Rosengart

 

Rozpis zápasů a pískání pro Podzim 2013

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

So-Ne  6.-7.7.2013   Jaroměř

POZVÁNKA NA TURNAJ

Název: Babylon Cup 2013

Startovné: 1250 Kč

Vzdálenost od Prahy: cca 130 km

Pravidla: 4+1; 2x12 min; 7500 Kč pro vítěze a další ceny

Počet účastníků: 120

Oficiální web: https://www.babyloncup.cz

Kontakt: Martin Michálek (604 254 932, m.michalek (zavinac) babyloncup.cz)

 

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2013
Čt 28.3. 20:45 Mikulova 4 Viktorčin smích
29.3. 19:30+20:45 Děkanka pískání 2 zápasů
St 3.4. 18:00 Dolní Měcholupy Dynamo Prak
Čt 18.4. 18:15 Hanspaulka VZ
Út 23.4. 18:30 Hrabákova 3 FC Krabí výměšky
St 1.5. 20:45 Mikulova 4 Literpool United
Čt 9.5. 17:00 Děkanka AFK Metro
Út 14.5. 19:00 Pražačka 2 TJ Modrá vopice
St 22.5. 20:30 Štěrboholy 2 FC Pivušky
24.5. 17:45+19:00 Záběhlice pískání 2 zápasů
Čt 6.6. 20:15 Stodůlky FC Prase
Po 10.6. 18:00+19:15 Záběhlice pískání 2 zápasů
Čt 13.6. 18:15 Mikulova 4 PRKA
Út 25.6. 19:45 Hrabákova 3 1.FC Taurin

 

Rozpis zápasů a pískání pro Jaro 2013

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

13.1. - 10.2. 2013

Zimní pohár

Letos pod naším jménem zase jednou hrajeme Zimní pohár (nebudu ho počítat do statistik, páč je tam průnik s naší běžnou sestavou minimální a krom toho o těch zápasech vím prd) ... Bližší informace u Pavla Vágnera ...

 

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Podzim 2012
Čt 6.9. 20:45 Mikulova 1 Opatoff A K
Čt 13.9. 17:30 Střešovice Ministerstvo obrany
St 19.9. 17:45 Štěrboholy 2 FC Rival club A
Út 25.9. 19:30 Mikulova 2 Růžoví delfínci 97,2
28.9. 10:00+11:15+12:30 Tempo pískání 3 zápasů
Čt 4.10. 18:00 Zákostelní Severní vítr je krutý!
Čt 11.10. 17:00 Aritma Suchdol Sabres B
Čt 25.10. 18:15 Hostivař Alténa ST
Po 29.10. 17:45+19:00+20:15 Stodůlky pískání 3 zápasů
Út 30.10. 20:45 Mikulova 4 CK pánbu nás netrestej
Čt 15.11. 19:00 Pražačka 2 FC Exact A
St 21.11. 19:15 Zákostelní 1. FC Hells Bells
Čt 29.11. 19:30 Mikulova 3 Tuscarora 03    

 

ROZPIS ZÁPASŮ A PÍSKÁNÍ PRO Podzim 2012

Tady můžete najít pěkně pohromadě  Rozpis zápasů  a Rozpis pískání

 

So-Ne  7.-8.7.2012   Jaroměř

POZVÁNKA NA TURNAJ

Název: Babylon Cup 2012

Startovné: 1200 Kč

Vzdálenost od Prahy: cca 130 km

Pravidla: 4+1; 2x12 min; 7500 Kč pro vítěze a další ceny

Počet účastníků: 120

Oficiální web: https://www.babyloncup.cz

Kontakt: Martin Michálek (604 254 932, m.michalek (zavinac) babyloncup.cz)

Rozpis našich zápasů a pískání v sezoně Jaro 2012
PO 26.3. 19:30 Mikulova 2 V.S.P.S.V.S.
ST 4.4. 20:45 Mikulova 4 VŠSK MFF UK C
ÚT 10.4. 18:15 Kbely Rumburaci
ST 11.4. 18:15+19:30+20:45 Mikulova 4 pískání 3 zápasů
ÚT 17.4. 18:30 Hrabákova 3 Gekad
ČT 26.4. 17:30 Střešovice Ya Basta! A
PO 30.4. 20:45 Běchovice 1. FC Holešovice
ST 16.5. 18:15 Mikulova 3 FC Hulla hulla
PO 21.5. 19:15 Dolní Měcholupy Liboc united
PO 28.5. 18:00 Dolní Měcholupy Rudý teror
ČT 7.6. 19:30 Mikulova 3 PC Bohdalec
PO 11.6. 18:15+19:30+20:45 Mikulova 2 pískání 3 zápasů
PO 18.6. 20:45 Mikulova 1 Senioři Praha

 

ROZPIS ZÁPASŮ A PÍSKÁNÍ PRO JARO 2012

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

 

Ne 15.4.2012   13:00    Hrabákova

Taktickej pohodovej trénink :D

Je na čase si trochu zdokonalit již tak dokonalou taktiku ...

 

So nebo Ne  25. nebo 26.2.2012      Kobylisy

POZVÁNKA NA TURNAJ

Název: Dio Cup 2012

Startovné: 1500 Kč

Uzávěrka přihlášek: 3.2.2012

Pravidla: futsal (týmy se rekrutují ze všech (pseudo)fotbalových soutěží); zápasy: 1x12 (min. 7 zápasů)

Systém: možnost výběru data; nejlepší postupují do finále 4.3. odpo; jinak jako na hokejovém MS

Počet účastníků: 16 - 18

Kompletní informace: tady

Kontakt: 721 145 761; fkkobylisy (zavinac) seznam.cz

 

So 11.2.2012   11:15   Pražačka 2

ZIMNÍ POHÁR 2012, 5. KOLO

FC HNK Praha - Nulová šance

 

So 11.2.2012   10:00 - 11:15   Pražačka 2

ZIMNÍ POHÁR 2012, PÍSKÁNÍ

Pískání 1 zápasu (přímo před tím naším)

 

So 4.2.2012   8:45 (SMRŤÁK!)   Pražačka 2

ZIMNÍ POHÁR 2012, 4. KOLO

I.USP Slamník - FC HNK Praha

 

So 28.1.2012   11:15   Pražačka 1

ZIMNÍ POHÁR 2012, 3. KOLO

FC HNK Praha - Atomový veverky

 

So 28.1.2012   10:00 - 11:15   Pražačka 1

ZIMNÍ POHÁR 2012, PÍSKÁNÍ

Pískání 1 zápasu (přímo před tím naším)

 

So 21.1.2012   12:30   Pražačka 1

ZIMNÍ POHÁR 2012, 2. KOLO

Torpedo Barrandov - FC HNK Praha

 

So 7.1.2012   11:15   Záběhlice

Zimní pohár 2012, 1. KOLO

FC HNK Praha - 1. SK Trops Old Boys

 

So 7.1.2012   10:00 - 11:15   Záběhlice

Zimní pohár 2012, PÍSKÁNÍ

Pískání 1 zápasu (přímo před tím naším)

 

ROZPIS ZÁPASŮ A PÍSKÁNÍ PRO Zimní pohár 2012

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

 

So  17.12.2011 (9-19)   Běchovice

Pozvánka na turnaj

Název: FC Bullets Cup

Startovné: 2000 Kč

Uzávěrka přihlášek: 5.12.2011 (zaplacení do 9.12.)

Pravidla: hanspaulka; zápasy: 2x10

Počet účastníků: 8

Kompletní informace: tady (turnaj odložen na jaro! - asi měli málo zájemců :)

Kontakt: Ondřej Kulka (723 299 736; buletik (zavinac) seznam.cz)

Rozpis zápasů a pískání pro Podzim 2011

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

St 30.11.2011   20:30   Zákostelní

Podzim 2011, 11. kolo

FC HNK Praha - LFC Nova B

St 16.11.2011   18:15   Mikulova 3

Podzim 2011, 10. kolo

FC HNK Praha - Sloni na Pobřeží B

St 9.11.2011   19:30   Střešovice

Podzim 2011, 9. kolo

Ministry of P.S. - FC HNK Praha

Ne 6.11.2011   15:00 - 18:45   Pražačka 3

podzim 2011, pískání

Pískání 3 zápasů (15:00 + 16:15 + 17:30)

Čt 3.11.2011   18:30   Hrabákova 3

Podzim 2011, 8. kolo

FC HNK Praha - Houbařův ráj

St 26.10.2011   18:15   Děkanka

Podzim 2011, 7. kolo

FC HNK Praha - AC Palouček

Ne 23.10.2011   17:30   SK Ďáblice

Podzim 2011, 6. kolo

Gobi dezert - FC HNK Praha

So 15.10.2011   11:15   Novoborská

Podzim 2011, 5. kolo

FC HNK Praha - Bič boží

St 5.10.2011   20:15   Štěrboholy 1

Podzim 2011, 4. kolo

KMF Athletico - FC HNK Praha

Čt 22.9.2011   18:30   Hrabákova 3

Podzim 2011, 3. kolo

FC HNK Praha - FC Shooters Morava

Ne 18.9.2011   12:30 - 16:15   Zárubova

podzim 2011, pískání

Pískání 3 zápasů (12:30 + 13:45 + 15:00)

St 14.9.2011   20:15   Pražačka 2

Podzim 2011, 2. kolo

FK Proradost - FC HNK Praha

St 7.9.2011   20:45   Mikulova 3

Podzim 2011, 1. kolo

FC HNK Praha - AC Playboy team

 

Rozpis zápasů pro 8F ligu (Podzim 2010)
ST 8.9. 18:00 Pankrác 1 HNK Praha FC - Strahovská 10
ST 15.9. 16:30 Hagibor 1 Tankista Orange - HNK Praha FC
ST 22.9. 17:45 Hagibor 2 HNK Praha FC - Vykutálený prasátka
ST 29.9. 18:30 Hrabákova 2 CFG Suchdol - HNK Praha FC
SO 9.10. 12:30 Angelovova HNK Praha FC - Dynamo R.U.M.
NE 17.10. 13:45 Hagibor 3 GFC - HNK Praha FC
ÚT 26.10. 20:45 Děkanka HNK Praha FC - Zde je místo...
SO 6.11. 15:00 Děkanka HNK Praha FC - Mašťáci 1.FC
NE 7.11. 8:45, 10:00 a 11:15 Angelovova pískání 3 zápasů
ST 10.11. 18:15 Mikulova 3 Medvídkova tlapička - HNK Praha FC
NE 21.11. 12:30, 13:45 a 15:00 Děkanka pískání 3 zápasů
ST 24.11. 18:30 Hrabákova 3 HNK Praha FC - Palouček AC
ST 1.12. 19:00 Pražačka 3 Rarach FC - HNK Praha FC

 

So-Ne  24.-25.7.2009   Hrusice u Prahy

Pozvánka na turnaj

Název: Turnaj o pohár Yetiho

Startovné: 1300 Kč

Uzávěrka přihlášek: 12.7.2010

Vzdálenost od Prahy: cca 30 km

Pravidla: hanspaulka; zápasy: 2x12 ve skupinách, 2x15 v play-off

Počet účastníků: 24

Povrch: tráva

Kompletní informace: tady

Kontakt: Zbyněk Šámal (737 262 082; zbynek.samal (zavinac) seznam.cz), Petr Hladík (607 252 812; petr.hladik (zavinac) seznam.cz)

So  17.7.2010   Veltěž (u Prahy)

Pozvánka na turnaj

Název: Veltěž Open

Startovné: 1500 Kč

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1

Počet družstev: 20

Podrobné informace: www.jsagency.cz/jsa-select-tour

Kontakt: Jan Srb (604 571 272; honza (zavinac) jsagency.cz)

So  10.7.2010   Slavětín (u Loun)

Pozvánka na turnaj

Název: Slavětín Open

Startovné: 1500 Kč

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1

Počet družstev: 20

Podrobné informace: www.jsagency.cz/jsa-select-tour

Kontakt: Jan Srb (604 571 272; honza (zavinac) jsagency.cz)

So-Ne  3.-4.7.2010   Jaroměř, Růžová ulice

Pozvánka na turnaj

Název: Babylon Cup 2010

Startovné: 1050 Kč (do 18.4. 950 Kč)

Vzdálenost od Prahy: cca 130 km

Pravidla: 4+1; 7500 Kč pro vítěze a další ceny

Počet účastníků: 90

Povrch: 8x tráva + 1x umělka

Oficiální web: https://www.babyloncup.cz

Kontakt: babyloncup (zavinac) seznam.cz; popř. Martin Michálek (604 254 932, m.michalek (zavinac) babyloncup.cz)

So  3.7.2010   Borová Lada (Šumava)

Pozvánka na turnaj

Název: Šumanoš Cup

Startovné: 1500 Kč

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1

Počet družstev: 20

Podrobné informace: www.jsagency.cz/jsa-select-tour

Kontakt: Jan Srb (604 571 272; honza (zavinac) jsagency.cz)

Ne  27.6.2010   Praha, Mikulova

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1700 Kč

Deadline zaplacení: 21.6.

Pravidla: hanspaulka, ale zápasy jen 1x16 minut

Počet účastníků: 18

Oficiální web: https://www.turnajeopatov.wbs.cz/Letni-pohar-27-6.html

Kontakt: Lukáš Levý (776 263 050, lukas.levy (zavinac) scinferno.com)

So  26.6.2010   Třemošnice (u Čáslavi)

Pozvánka na turnaj

Název: Železnohor

Startovné: 1500 Kč

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1

Počet družstev: 20

Podrobné informace: www.jsagency.cz/jsa-select-tour

Kontakt: Jan Srb (604 571 272; honza (zavinac) jsagency.cz)

Pá-Ne  25.-27.6.2010   Harrachov

Pozvánka na turnaj

Název: Resident Cup

Startovné: 2000 Kč

Deadline přihlášek: 25.5.2010

Vzdálenost od Prahy: cca 130 km

Pravidla: hanspaulka, ale 1x20 min (play-off 2x15)

Počet účastníků: 18

Speciality: Účast Šmicera, Vízka, Panenky, ..., doprovodné akce

Kontakt: pr (zavinac) residentharrachov.cz

Po 21.6.2010   19:00 - 21:30   Pražačka 1

Jaro 2010, pískání

Pískání 2 zápasů (19:00 + 20:15)

Čt 17.6.2010   19:30   Děkanka

Jaro 2010, 11. kolo

FC HNK Praha - AC Palouček

St 2.6.2010   20:45   Mikulova 3

Jaro 2010, 10. kolo

Dej Bůh štěstí - FC HNK Praha

St 26.5.2010   17:45   Štěrboholy 2

Jaro 2010, 9. kolo

FC HNK Praha - Hlavonožci na niti

St 19.5.2010   19:30   Mikulova 2

Jaro 2010, 8. kolo

FC Bratři v lihu - FC HNK Praha

St 12.5.2010   20:45   Zákostelní

Jaro 2010, 7. kolo

FC HNK Praha - FC AC/DC

St 5.5.2010   19:30   Mikulova 3

Jaro 2010, 6. kolo

!nBev Tigers - FC HNK Praha

St 28.4.2010   19:45   Hrabákova 3

Jaro 2010, 5. kolo

FC HNK Praha - Senioři Praha B

Út 27.4.2010   17:00 - 19:30   Spartak Kbely

Jaro 2010, pískání

Pískání 2 zápasů (17:00 + 18:15)

St 21.4.2010   17:45   Štěrboholy 3

Jaro 2010, 4. kolo

s.Oliver B - FC HNK Praha

St 14.4.2010   18:30   Hrabákova 1

Jaro 2010, 3. kolo

FC HNK Praha - Ministerstvo obrany

St 7.4.2010   18:15   Mikulova 1

Jaro 2010, 2. kolo

Orange Boom - FC HNK Praha

St 31.3.2010   19:30   Mikulova 3

Jaro 2010, 1. kolo

FC HNK Praha - 1. FC Mašťáci

Rozpis zápasů a pískání pro jaro 2010

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

So 20.3.2010    Praha - Štěrboholy

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1500 Kč (v ceně 18 litrů vody a ceny (vesměs alkoholické nápoje) pro každý tým)

Pravidla: hanspaulka; 5+1 s hokejovým střídáním v přerušené hře; zápasy: 2x10 minut

Obuv: sálovky nebo turfy

Kompletní informace: tady

Kontakt: Martin Jenšík (723 087 887; martin.jensik (zavinac) turnaje4u.cz)

Ne 14.3.2010    Mikulova, Praha - Opatov

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1400 Kč (v ceně balení vody)

Uzávěrka přihlášek: 7.3.2010

Pravidla: hanspaulka, ale 6+1 (popř. 5+1 po dohodě); zápasy: 1x20; garance 5 zápasů

Kompletní informace: tady

Kontakt: SC Inferno - Lukáš Levý (776 263 050; lukas.levy (zavinac) inferno.com)

So 6.3.2010    Hala Slavia Praha

Pozvánka na turnaj

Název: Energy cup

Startovné: 2500 Kč (v ceně "odpolední bašta" a CD s fotkami)

Kompletní informace: tady

Kontakt: MysteryAgency (zavinac) email.cz

So 13.2.2010    Čelákovice

Pozvánka na turnaj

Název: O pohár města Čelákovice

Startovné: 1200 Kč (v ceně občerstvení po celou dobu)

Vzdálenost od Prahy: cca 30 km

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1 bez skluzů; zápasy: 1x11 ve skupinách, 1x14 play-off, 2x10 finále

Obuv: sálovky nebo turfy

Kompletní informace: tady

Kontakt: Ondřej Hruška (777 656 168; ondra.hruska (zavinac) seznam.cz)

So 20.2.2010    Hala Slavia Praha

Pozvánka na turnaj

Název: Mystery cup

Startovné: 2500 Kč (v ceně občerstvení a CD s fotkami)

Kompletní informace: tady

Kontakt: Leon Petrů (777 31 31 28), Jan Šrepl (777 118 729)

So 27.2.2010    Mikulova, Praha - Opatov

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1400 Kč (v ceně balení vody)

Uzávěrka přihlášek: 20.2.2010

Pravidla: hanspaulka, ale 6+1 (popř. 5+1 po dohodě); zápasy: 1x20; garance 5 zápasů

Kompletní informace: tady

Kontakt: SC Inferno - Lukáš Levý (776 263 050; lukas.levy (zavinac) inferno.com)

Ne 28.2.2010    ???

Pozvánka na turnaj

Název: Kare cup 2010

Startovné: 2000 Kč (prý pro vítěze hodnotné ceny)

Pravidla: hanspaulka, ale 6+1 a zápasy 2x10

Kompletní informace: tady

Kontakt: o-pohar (zavinac) seznam.cz

So 2.1.2010    Čelákovice

Pozvánka na turnaj

Název: 1. novoroční turnaj města Čelákovice

Startovné: 1200 Kč (v ceně občerstvení po celou dobu)

Uzávěrka přihlášek: 26.12.2009

Vzdálenost od Prahy: cca 30 km

Pravidla: hanspaulka, ale 4+1; zápasy: 1x8 ve skupinách, 1x10 play-off, 2x7 finále

Obuv: sálovky nebo turfy

Kompletní informace: tady

Kontakt: Ondřej Hruška (777 656 168; ondra.hruska (zavinac) seznam.cz)

So 12.12.2009   13:45   Tempo

PODZIM 2009, 11. kolo

To jsme vám to nandali - FC HNK Praha

So 28.11.2009   15:00   Běchovice

PODZIM 2009, 10. kolo

FC HNK Praha - Literpool United

Ne 22.11.2009   18:45 - 21:15   Děkanka

podzim 2009, pískání

Pískání 2 zápasů (18:45 + 20:00)

So 21.11.2009   11:15   Běchovice

PODZIM 2009, 9. kolo

FC HNK Praha - Team Motivated

So 14.11.2009   12:30   Zárubova

PODZIM 2009, 8. kolo

Hell Avalanche - FC HNK Praha

Ne 8.11.2009   13:45 - 16:15   Slavoj Suchdol

podzim 2009, pískání

Pískání 2 zápasů (13:45 + 15:00)

So 31.10.2009   13:45   Tempo

PODZIM 2009, 7. kolo

FC HNK Praha - Hashlerka THC 1993 B

So 24.10.2009   15:00   Hanspaulka

PODZIM 2009, 6. kolo

Dejvický expres - FC HNK Praha

Ne 18.10.2009   18:45 - 21:15   Hanspaulka

podzim 2009, pískání

Pískání 2 zápasů (18:45 + 20:00)

So 10.10.2009   12:30   Zárubova

PODZIM 2009, 5. kolo

FC HNK Praha - Atomový veverky

So 3.10.2009   12:30   Děkanka

PODZIM 2009, 4. kolo

Šnek FC A - FC HNK Praha

So 19.9.2009   12:30   Děkanka

PODZIM 2009, 3. kolo

FC HNK Praha - Guaraní

So 12.9.2009   12:30   Pražačka 2

PODZIM 2009, 2. kolo

Pěstební dělnice - FC HNK Praha

So 5.9.2009   12:30   Pražačka 1

PODZIM 2009, 1. kolo

FC HNK Praha - Kalich club Žižkov

Rozpis zápasů a pískání pro podzim 2009

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

Pro zájemce taky Informace o našich soupeřích ze stránek Literpoolu

So  29.8.2009   Pražačka

Pozvánka na turnaj

Název: Turnaj o pohár Yetiho

Startovné: 1500 Kč

Uzávěrka přihlášek: 25.8.2009

Pravidla: hanspaulka

Počet účastníků: 15 (3 skupiny po 5 + play-off)

Povrch: umělá tráva

Kompletní informace: tady

Kontakt: Zbyněk Šámal (737 262 082; zbynek.samal (zavinac) seznam.cz), Petr Hladík (607 252 812; petr.hladik (zavinac) seznam.cz)

So 8.8.2009   Hořany

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1000 Kč (v ceně je balení vod na tým, párek nebo pečené prase pro každého hráče)

Vzdálenost od Prahy: cca 45 km

Pravidla: podle hanspaulky; 2x7 minut, ve vyřazovacích zápasech 2x10 minut

Povrch: tráva

Další info: https://fknotorkros.websnadno.cz

Kontakt: sumecek45 (zavinac) seznam.cz

So-Ne  25.-26.7.2009   Hrusice u Prahy

Pozvánka na turnaj

Název: Turnaj o pohár Yetiho

Startovné: 1200 Kč

Uzávěrka přihlášek: 12.7.2009

Vzdálenost od Prahy: cca 30 km

Pravidla: hanspaulka; zápasy: 2x12 ve skupinách, 2x15 v play-off

Počet účastníků: 24

Povrch: tráva

Kompletní informace: tady

Kontakt: Zbyněk Šámal (737 262 082; zbynek.samal (zavinac) seznam.cz), Petr Hladík (607 252 812; petr.hladik (zavinac) seznam.cz)

So 25.7.2009   Hořany

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1000 Kč (v ceně je balení vod na tým, párek nebo pečené prase pro každého hráče)

Vzdálenost od Prahy: cca 45 km

Pravidla: podle hanspaulky; 2x7 minut, ve vyřazovacích zápasech 2x10 minut

Povrch: tráva

Další info: https://fknotorkros.websnadno.cz

Kontakt: sumecek45 (zavinac) seznam.cz

So-Ne  18.-19.7.2009   Dřevčice

Pozvánka na turnaj

Startovné: 1200 Kč

Uzávěrka přihlášek: 30.6.2009

Vzdálenost od Prahy: cca 25 km

Pravidla: podle hanspaulky, 2x10 minut

Počet účastníků: 25-30

Organizátor: Kapr Tým B

Kontakt: robert.bob (zavinac) centrum.cz, 737563769, 731544127

So-Ne  4.-5.7.2009   Jaroměř, Růžová ulice

Pozvánka na turnaj

Název: Babylon Cup 2009

Startovné: 1050 Kč

Vzdálenost od Prahy: cca 130 km

Pravidla: 4+1

Počet účastníků: 90

Povrch: 8x tráva + 1x umělka

Oficiální web: https://www.babyloncup.ic.cz

Kontakt: babyloncup (zavinac) seznam.cz

Ne 21.6.2009   10:00   Pražačka 3

Jaro 2009, 11. kolo

FC HNK Praha - Glebus United Nations

So 20.6.2009   8:45 - 15:00   Pražačka 3

Jaro 2009, pískání

Pískání dohromady 5 zápasů (8:45 + 10:00 + 11:15 + 12:30 + 13:45)

První dvojice: Pepa - Vašek ; Druhá dvojice: Pavel - Vláďa

Ne 7.6.2009   11:15   Zákostelní

Jaro 2009, 10. kolo

Gee Gee Olive - FC HNK Praha

So 30.5.2009   8:45   Pražačka 2

Jaro 2009, 9. kolo

FC HNK Praha - Cosmetic

Ne 24.5.2009   18:45   Pankrác 1

Jaro 2009, 8. kolo

Befeleme - FC HNK Praha

Ne 17.5.2009   10:00   Běchovice

Jaro 2009, 7. kolo

FC HNK Praha - Angmar A

Ne 3.5.2009   8:45   Běchovice

Jaro 2009, 6. kolo

No Madam! A - FC HNK Praha

So 25.4.2009   11:15   Pražačka 3

Jaro 2009, 5. kolo

FC HNK Praha - Modrý balet

Soupeř má taky modrý dresy - nezapomenout vzít i druhou barvu !!! (je to povinnost hostů, ale lepší když to přineseme i my než když budeme hrát modrý proti modrým ;)

So 18.4.2009   8:45   Pražačka 3

Jaro 2009, 4. kolo

JH - FC HNK Praha

So 11.4.2009   10:00   Děkanka

Jaro 2009, 3. kolo

FC HNK Praha - Jednota Košík

So 4.4.2009   8:45   Pražačka 3

Jaro 2009, 2. kolo

FC Tramway - FC HNK Praha

Ne 29.3.2009   16:15   Pankrác 2

Jaro 2009, 1. kolo

THC Hashlerka 1993 A - FC HNK Praha

Rozpis zápasů a pískání pro jaro 2009

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

Ne 22.3.2009   13:00   Jarov

Přátelák

Speciál Braník - FC HNK Praha

Ne 15.3.2009   15:00   Vyšehrad

"Přátelák"

Vláďa sehnal nějaký kucííí z osmičky ...

So 13.12.2008   10:00 - 12:30   Běchovice 2

podzim 2008, pískání

Pískání 2 zápasů (10:00 + 11:15)

Ne 7.12.2008   8:45   Pražačka 3

podzim 2008, 11. kolo

Judo club Jenis - FC HNK Praha

Soupeř má modro-žlutý dresy a je domácí - nezapomenout vzít i druhou barvu !!!

Ne 23.11.2008   10:00   Angelovova

podzim 2008, 10. kolo

FC HNK Praha - JH

Ne 9.11.2008   10:00   Junior 2

podzim 2008, 9. kolo

FC HNK Praha - FC Tramway

Ne 2.11.2008   10:00   Junior 1

podzim 2008, 8. kolo

Fernet team Říčany - FC HNK Praha

So 25.10.2008   11:15   Hanspaulka

podzim 2008, 7. kolo

FC HNK Praha - Glebus United Nations

Ne 19.10.2008   11:15   Děkanka

podzim 2008, 1. kolo

FC HNK Praha - FC Monočlánek

Ne 12.10.2008   11:15   Junior 2

podzim 2008, 6. kolo

AC Dýně - FC HNK Praha

Ne 5.10.2008   11:15   Pankrác 2

podzim 2008, 5. kolo

FC HNK Praha - Dinamo Praha

So 4.10.2008   13:45 - 16:15   Tempo Praha

podzim 2008, pískání

Pískání 2 zápasů (13:45 + 15:00)

Ne 28.9.2008   10:00   Hanspaulka

podzim 2008, 4. kolo

FC Talent Praha - FC HNK Praha

Soupeř má taky modrou a je domácí - nezapomenout vzít i druhý dresy !!!

Ne 21.9.2008   10:00   Pankrác 1

podzim 2008, 3. kolo

FC HNK Praha - Stars beer

Ne 14.9.2008   10:00   Pražačka 1

podzim 2008, 2. kolo

Konvikt klub - FC HNK Praha

Pá 5.9.2008   14:00   Pražačka

"Trénink"

Jdeme si zakopat na Pražačku, všichni zváni, všichni přijďte!

Rozpis zápasů a pískání pro podzim 2008

Tady můžete najít pěkně pohromadě Rozpis zápasů a Rozpis pískání

Vyhledávání

.

... a to je vše, přátelé!

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode