Naše góly: 19.' Standa a 57.' Tonda

Sestava: Pepa - Ondra, Honza, Vláďa - Vojta, Pavel, David - Tonda, Standa

Diváci: 0

Nejlepší hráč našeho týmu: Pavel

Komentář rozhodčího: ?Fešně? hrané utkání, ve kterém byli o něco šťastnější hráči HNK Praha.

Náš komentář: Los závěru sezony nás nemilostrdně tahá na všechna hřiště, kde Prasata dávají dobrou noc ... Tentokrát jsme si byli zavzpomínat na staré dobré Pornolištičkové Stodůlky a v souboji 4. s 5. mužstvem tabulky šli dál živit naděje na postup. To Prasata to nijak prestižně nebrala a sešla se v krásném počtu 5+1. Součtem věku nás asi stejnak dávala, a tak není divu, že postupem času odpodávala. Krom toho jsme si ale od začátku zápasu udržovali jemný tlak, takže jsme čekali naší klasickou nezaslouženou prohru ... Ještě v 1. poločase ale Standa vyrazil za stíháním Pavlova střeleckého účtu a po Vláďově střele směr rohový praporek se prosadil z nulového úhlu. Další důležitou událostí bylo zakopnutí míče v 56. minutě. Vydal jsem se ho totiž hledat, a tak vám zbývající góly nepopíšu, protože když jsem se po minutě vrátil, už to bylo 2:1. Co jsem ale tak slyšel, tak nejdřív dal góla po výborné házenkářské akci Tonda a hned z rozehrávky Prase zase snížilo. Víc toho ale už nestihlo, a tak nás nemusejí mrzet ani cca 3 tyče, které jsme během 2. poločasu nastřelili ...