Hřiště: Pražačka 2

Góly: 6.´, 21.´ a 45.´ David

Sestava: Obo (Vašek) - Pepa, Pavel, Petr - Vojta, David - Vašek, Standa

Nejlepší hráč našeho týmu: David

Komentář rozhodčího: Cosmetic v první půli dvakrát vedl, ale Henzl dokázal pokaždé odpovědět. HNK šli poprvé do vedení v 45.minutě, když Henzl zkompletoval hattrick. Na druhé straně však Hisem využil slabých chvilek gólmana HNK, také dovršil hattrick a otočil skóre na konečných 3:4.

Záložní komentář: K jubilejnímu 100. Standovu ligovému zápasu jsme dostali soupeře rozhodně hratelného - ještě 5 minut před koncem jsme vedli, ale pak (v 55. a 56. minutě) si vybral 2 slabší chvilky Obour, tak co se dá dělat ... To má z toho, že minule odešel už po jednom pivku :D Kdyby byl schopný dát gól i někdo jiný než David, tak jsme jim mohli třeba i naložit - nemá smysl říkat, že to byla vina jednoho člověka, zvlášť když je to náš nejlepší gólman a chceme, aby chytal i příště až nepřijde Martin =)