FC HNK PRAHA - Lužinýýý Boys  3:10 (0:9)

Naše góly: 34.' Standa, 37.' Standa a 40.' Vojta

Sestava: Martin - Pepa, Honza - Vojta, Pavel, Tonda - Standa

Diváci: 1 (Míša od Vojty)

Nejlepší hráč našeho týmu: (neuveden)

Komentář rozhodčího: Jednoznačné utkání, domácí rozhodli v první půli a ve druhé už si výsledek pohlídali.

Náš komentář: Nu, co k tomuto zápasu napsat, když výsledek prakticky hovoří sám za sebe. Asi začněme od začátku. Při zahájení zápasu na hřišti sice byly nastoupeny oba týmy, ale duchem tam byl bohužel pouze soupeř, protože jinak si nedovedu vysvětlit, jak jsme v 10. minutě mohli prohrávat 5:0 a absolutně nestíhat. Během prvního poločasu se prostě posra.., ehm tedy rozbilo, co mohlo a skvělý tým HNK se nechytal – soupeř se dostával do řady šancí a zhruba 80% jich proměnil; zatímco my jsme svých několik šancí trestuhodně zazdili a poločas tak skončil vyrovnaným výsledkem 9:0.

Do druhého zápasu jsme vstoupili nabití energií a touhou výsledek otočit (a soupeř se na to tak trochu vykašlal). Každopádně jsme vsítili 3 branky a dostali se na příjemný rozdíl 6 gólů. To však z naší strany bylo vše a soupeř ještě jednou dostal merunu do naší brány, když Pepa za bezmocného Martina tečoval přihrávku … Zde ještě musím zmínit Tondovu střeleckou formu, když v zápase asi 4x běžel sám na brankáře, udělal mu kličku a následně neatakován minul prázdnou bránu (to už se mu děje 2 zápasy za sebou - měl by si vzít příklad ze Standy, to je zabiják).

Zápas byl prostě z naší strany naprosto excelentní a budeme na něj rádi vzpomínat a chlubit se jím budoucím generacím.