16.05.2012 18:15

Hulla hulla FC - FC HNK PRAHA  2:1 (2:1)

Hřiště: Mikulova 3

Góly:  Pavel Vágner

Sestava: Martin - Pepa, Pavel - Pavel Vágner, Kuba -  Standa, Tomáš (asi na 3 minuty)

Fanoušci: 1

Nejlepší hráč našeho týmu: Pavel Vágner

Komentář rozhodčího: Utkání průměrné úrovně.

Růžový komentář: Pořád nechápu, jak jsme tenhle zápas mohli prohrát. Kdyby jsme po prvním poločase vedli 5:0, byl by výsledek pro soupeře ještě příliš milosrdný. Jenže když nedáme ani ty největší šance, soupeřovi zachytá brankář a my mu prakticky darujeme 2 góly po zbytečných chybách, je prohra na světě. Příliš nám rovněž nepomohlo ani to, že jsme hráli 95% zápasu bez střídání, protože Tomáš se po chvíli zranil a nezahraje si do konce sezony.

Korunu utkání nasadil v závěru zápasu rozhodčí, který zákrok soupeřova brankáře, jež chytil míč úmyslně do ruky asi metr a půl mimo pokutové území, ohodnotil žlutou kartou. Pokud se za tohle nedává červená, tak fakt nevim. I když ani toto vyloučení by nám při naší střelecké nemohoucnosti nepomohlo. Místo 2 bodů a relativní jistotě záchrany jsme se tak namočili ještě více do sestupových bojů a já osobně už v naší záchranu příliš nevěřím.