Naše góly: 10' Standa, 15.' Tonda36.' Pavel37.' David a 57.' Pavel

Sestava: Vašek - Vláďa, Vojta (Pavel) - David, Pavel (Vojta) - Tonda, Standa

Diváci: 0 (Komu by se taky chtělo v 9 večer někam na Střížkoff?)

Nejlepší hráč našeho týmu: Standa

Komentář rozhodčího: Vyhrál lepší tým. (aneb komentář jak noha ...)

Náš komentář: Zatím nejpovedenější zápas letošní sezóny jsme odehráli v čase, kdy běžně začíná Liga Mistrů, v Novoborské aréně proti technicky zdatnému soupeři Gambrinus VH. Místo Pepy se tentokrát v bráně objevil Vašek, který se tam hlavně ze začátku rozhodně nenudil. Postupně jsme ale převzali otěže utkání a po pěkné kombinační akci Vojty a Davida nás Standa poslal do vedení. O pět minut později Vojta přihrál znovuzrozenému kanonýru Tondovi, který náš náskok zvýšil na 2:0. Další šance jsme již bohužel nevyužili, zatímco soupeř, jehož výpady jsme jinak poctivým bráněním úspěšně eliminovali, do konce poločasu snížil po tečované přihrávce do vápna. Po změně stran nás soupeř přitlačil. Pak se však k odraženému míči v obraně dostal Pavel, prošel s ním na noze půlkou hřiště a lup ho tam - vrátil nám vedení o dva góly. Když se poté trefil ještě David, věřili jsme, že vedení již neztratíme. Nutno vyzdvihnout, že soupeř zápas nezabalil a větral naši obranu do posledních minut, více než zkorigovat zápas jedním gólem však nestihl. Nám se naopak po brejku podařilo přidat ještě pátý gól, který Pavel doklepl do brány patičkou. Je třeba neskromně podotknout, že po výborném výkonu všech zúčastněných jsme zaslouženě vyhráli nad nelehkým protivníkem a vzhledem k očekávané kontumaci zápasu proti Malešice 1.FC odvrátili hrozbu sestupu do osmé hanspaulské.