4. kolo

05.10.2011 20:15

KMF Athletico - FC HNK PRAHA 1:2 (1:1)

Hřiště: Štěrboholy 1

Góly: 5.' Tomáš, 57.' Standa - 20.' soupeř (opsané přesně, pravdou ovšem je, že oba góly dal ve skutečnosti Tomáš)

Sestava: Martin - Honza, Pepa, Pavel, Obo, Tomáš, Pavel Vágner, Jakub, Standa

Fanoušci: ?

Nejlepší hráč našeho týmu: Tomáš

Komentář rozhodčího: Vyrovnaný zápas průměrné úrovně. Oba týmy spíše běhali pro balón, než hráli fotbal. Nakonec hosté těsně vyhráli. (i s tou hrubkou)

Růžový komentář: Poměrně vyrovnaný a nervózní zápas (především díky nejistým rozhodčím, kteří pískali podobně jako by pískala většina našeho týmu), ve kterém jsme byli o chloupek lepší. Díky gólu Tomáše jsme vedli 1:0, ale ještě během prvního poločasu soupeř vyrovnal z penalty. V druhém poločase pak bylo relativně dost šancí na obou stranách, kdy se ukázalo, jak chyběl 1) Vojta, který přesně zná fungování naší obrany a obvykle brání tak 3 hráče najednou; a 2) Standova střelecká forma, která je snad ještě horší než obvykle. V samotném závěru zápasu rozhodčí pískli faul u soupeřova vápna, standartku jsme sehráli, jako by snad byla i secvičená a Tomáš přidal svůj druhý a zároveň vítězný gól. Zápas jsme vyhráli i díky velmi dobrému výkonu Martina, který napravil své nepříliš jisté výkony z prvních zápasů. Jinak bych zápas charakterizoval tak, že se nehrál fotbal, ale kopaná ... (Pepa)