Naše góly: 15' Standa a 59.' Tonda

Sestava: Pepa - Vláďa, Michal, Vojta - David, Pavel - Tonda, Standa

Diváci: 1 (na konci světa se tradičně objevuje Zuzka s Woodym)

Nejlepší hráč našeho týmu: Tonda

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání, kdy byli technicky zdatnější hosté (tzn. my :-P), ale po dvou chybách v obraně inkasovali a tak až v poslední minutě zápasu srovnali skóre na konečných 2:2.

Náš komentář: Ve čtvrtém zápase sezóny jsme změřili na Motorletu síly s týmem Horst 1.FC, který se ukázal být naším doposud nejsilnějším soupeřem. Do utkání jsme vstoupili dobře, v prvním poločase měli převahu a hráli fotbal, na který se dalo koukat. Mohli jsme litovat jen toho, že ze všech šancí se ujala jen přesná střela Standy. Po změně stran jsme bohužel sami svými individuálními chybami vrátili soupeře do zápasu. Ten nejprve po šanci z rohu hlavou srovnal. Následně si v obraně dávali při odkopu centrovaného míče Vláďa, David a Pepa tak dlouho přednost, až se míč dostal k útočníkovi soupeře, který neměl problém trefit prázdnou bránu. Naštěstí nikdo tento kiks nezaznamenal na video, takže v následujících dnech dostali ve večerních zprávách na Nově přednost jiní borci na konec. Ke cti je nám dlužno dodat, že jsme se z knockoutu otřepali, soupeře dostali pod tlak a nakonec po Tondově futsalové střele zápas dotáhli k remíze 2:2. Zajímavostí budiž, že stejným výsledkem to skončilo i na piva při předzápasové přípravě části týmu cestou na hřiště v přilehlém restauračním zařízení.