Naše góly: 8.' Standa, 24.' Vojta, 30.' Standa a 50.' Pavel

Sestava: Martin - Pepa, Honza, Vláďa - Vojta, Pavel, Fanda - Standa

Diváci: 1 (Zuzka)

Nejlepší hráč našeho týmu: Standa

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání a zasloužená remíza.

Náš komentář: Pěkného dubnového večera nás čekala premiéra na hřišti Na Šancích nedaleko Hostivařské přehrady, kde jsme se střetli s týmem FK Pyjavíce. Utkání jsme začali lépe, když se Standa u vápna soupeře dostal k odraženému míči a přesnou střelou nás poslal do vedení. Pyjavícím se však díky dvěma trefám v rozmezí tří minut po našich hrubých chybách v obraně podařilo zápas otočit. Ještě do přestávky jsme znovu strhli vedení na naši stranu, když se Vojta prosadil po samostatné akci á la Messi a těsně před poločasovým hvizdem přidal svůj druhý gól po Pavlově přihrávce Standa. Po výměně stran drama pokračovalo. Na vyrovnávací gól soupeře odpověděl deset minut před koncem Pavel, který se dokázal prosadit i navzdory handicapu sedmi piv, které si dal před zápasem na posilněnou. O dvě minuty později se však soupeři podařilo pěknou střelou srovnat na konečných a oboustranně zasloužených 4:4. Kaňourem na jinak pěkném a vyrovnaném utkání byl bezdůvodný atak soupeře na Fandu ve druhém poločase, který však rozhodčí nechali bez povšimnutí.