3. kolo

17.04.2014 20:15

FC HNK PRAHA - South Stars  12:1 (4:1)

Hřiště: Stodůlky

Naše góly: 4.' David, 16.' Tonda, 20.' Kuba, 29.' David, 31.' Standa, 34.' vlastní, 36.' Standa, 37.' Tonda, 40.' Pavel, 41.' Standa, 47.' Tonda a 56.' David

Sestava: Martin - Honza, Ondra, Pepa, Pavel - Kuba, Vojta, David, Tonda, Standa

Diváci: 1 (Míša)

Nejlepší hráč našeho týmu: Vojta

Komentář rozhodčího: Jednozančná záležitost ze strany domácích. Převyšovali hosty po všech stránkách.

Náš komentář: Abych se přiznal, tak pořádně nevím, co o tomto zápase napsat a ani se mi do toho moc nechce. Nejlépe celý zápas asi shrnul Standa, když se nás po zápase zeptal: „Máte z toho vítězství vůbec radost?“. Odpověď na tuto otázku byla jednoznačná: „Ne.“

Krátce k samotnému zápasu. Od první minuty jsme byli jasně lepší a jen nám chvíli trvalo, než jsme začali dávat góly. První poločas jsme tak vyhráli „pouze“ 4:1, když gól do naší sítě padl po velké chybě obrany. Martinovi ta nula holt není přána, z čehož má náhradní brankář nepokrytě radost, protože si díky tomu drží první místo ve statistikách brankářů HNK. Ve druhém poločase jsme během jednoho střídání za 11 minut přidali dalších 6 gólů (náš jednoznačný rekord) a bylo po zápase. U našeho týmu došlo k úplné ztrátě motivace (soupeř na tom nebyl o moc lépe) a utkání se už jen dohrávalo. Klidné dohrání zápasu narušil jen jeden hráč soupeře, který se neustále snažil urážet střídavě rozhodčí a náš tým, až nejprve dostal žlutou kartu za vyběhnutí ze zdi, aby následně získal druhou žlutou po naprosto zbytečném a tvrdém skluzu v našem vápně. Kretén.

Utkání jsme tedy jasně vyhráli a protáhli sérii výher v 6. lize na 3 zápasy, což je slušný základ k záchraně nebo snad postupu? Příště nás snad čeká o něco lepší soupeř. Tento zápas bylo jako hrát proti průměru 8. ligy a nikoho to moc nebavilo.