Naše góly: 27.' Standa, 33.' Standa37.' Pavel a 52.' Pavel

Sestava: Pepa - Vláďa, Vašek, Michal - Vojta, Pavel, Tonda, David, Standa

Diváci: 0

Nejlepší hráč našeho týmu: Pavel

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty.

Náš komentář: V druhém zápase po našem neslavném návratu do sedmé ligy jsme na Mikulovce sice navázali na vydařené první kolo co do výsledku, s předvedenou hrou to však bylo horší. Soupeřem nám byl tentokrát tým Concur 1.FC, poskládaný z hráčů různých národností, který hrál po celý zápas velmi organizovaně a nepouštěl nás do mnoha šancí. Co víc, už v první půli se ujal po rychlém brejku vedení. Vzápětí přišel s odpovědí Standa, který po Davidově přihrávce vyrovnal skóre. Bohužel pro něj však nezůstalo jen u odpovědi fotbalové a po verbálním projevu směrem k rozhodčímu, který, obecně vzato, pískal špatně i na hanspaulské poměry, byl ještě před koncem poločasu odměněn žlutou kartou. V druhém poločase se nám podařilo otočit skóre na naši stranu, když se nejprve prosadil po úniku opět Standa a poté po Vaškově přesném autu hlavou Pavel. Soupeř však následně využil zmatků v naší obraně a snížil na rozdíl jediné branky a vzápětí dokonce přesnou střelou z přímého kopu vyrovnal. Naštěstí zanedlouho vsítil po dalším přesném autu, jehož autorem byl tentokrát Standa, svůj druhý gól hlavou Pavel. V závěru se blýskl famózním zákrokem Pepa, a mohli jsme tak slavit vydřené vítězství 4:3.