11. kolo

30.11.2011 20:30

FC HNK PRAHA - LFC Nova B 10:3 (5:2)

Hřiště: Zákostelní

Góly:  4.' Standa, 9.' Pavel Vágner, 14.' Honza, 17.' Standa, 26.' Standa, 35.' Standa, 51.' Standa, 53.' Standa, 59.' Vojta, 60.' Honza - 25., 28. a 55.' soupeř

Sestava: Martin - Honza, Pepa - Vojta, Pavel Vágner - Standa

Fanoušci: 0 (kdyby taky někdo přišel, tak by pěkně nastoupil :)

Nejlepší hráč našeho týmu: Standa

Komentář rozhodčího: Svižně a velmi slušně hrané utkání, kde hosté svého soupeře přehrávali.

Růžový komentář: Korupce !!! Jak jinak by taky Standa mohl dát 6 gólů v jednom zápase, že? Nutno ale říct, že je měl tvrdě odpracované - občas si pro míč popoběhl i pár metrů. Abych ale nepředbíhal - na zápas jsme byli rádi, že jsme se vůbec sešli ... Když 5 minut po čase výkopu ve středovém kruhu nervózně přešlapoval Standa s Martinem a Pepou a snažili se přesvědčit rozhodčí, že opravdu ještě někdo přijde, nevypadalo to příliš optimisticky. Zbytek týmu se však ze všech koutů začal vynořovat záhy, a tak jsme začli hrát v plném počtu. Ze začátku byl zápas vyrovnaný, rozdíl byl jen v tom, že Martin uměl chytat střely do horní poloviny brány. Po 4 podobných střelách ze střední vzdálenosti už jsme vedli o 4 góly a přímý souboj o 3. místo, a tedy i pravděpodobný postup, začal vypadat výrazně líp pro naše barvy. Soupeř sice ještě chvíli vzdoroval, ve 2. poločase už jsme ale převzali otěže nad vývojem zápasu. Blahopřání hlavně Honzovi k prvnímu dvougólovému zápasu a teda i Strejdovi za těch šest fíků, kterými suverénně překonal dosavadní rekord ... Sezona byla tedy zakončena na nepříliš populárním 3. místě, ovšem 16 bodů a skóre 50:19 dává velkou naději na dodatečný postup, jak jsme ostatně vyhodnotili i během závěrečného doplňování vyběhaných tekutin v nedalekém restauračním zařízení.