10. kolo

13.11.2013 19:15

FC HNK PRAHA - Partizan Východ  10:4 (2:1)

Hřiště: Štěrboholy 3

Naše góly: 7.' Standa, 16.' Honza, 31.' Tonda, 37.' Standa, 39.' Pavel, 40.' Honza, 41.' Tonda, 43.' Vojta, 47.' Standa a 49.' David

Sestava: Martin - Pepa, Honza, Vojta - Pavel, David, Tonda - Standa

Diváci: 0,1 (na posledních pár minut přišla Zuzka)

Nejlepší hráč našeho týmu: David

Komentář rozhodčího: Ve slušně hraném zápase hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Sympatické však od hostů bylo, že i za rozhodnutého stavu nic nevzdávali a odměnou jim bylo snížení skóre.

Náš komentář: Pokud jsme chtěli postoupit do 6. ligy, tak situace vykrystalizovala takovým způsobem, že jsme dnes v podstatě bezpodmínečně museli bodovat. O to pozitivnější bylo, když za náma ještě před výkopem přišel soupeř a sám od sebe nabídl, že kdyby vyhrál, tak podepíše, že prohrál, že letos rozpouští tým a o nic jim nejde. A o to nepochopitelnější (obzvlášť s přihlédnutím k tomu, kolikrát o to už v míň důležitých zápasech prosil) bylo, že to Standa odmítl ...

První poločas se odvíjel plně v naší režii a jako tradičně v podobných zápasech ho zakončil gól do naší sítě z náhodné akce. Když už jsme začínali proklínat Standu za jeho rezoluci, stalo se ve II. poločase něco hodně netradičního. Během pár minut jsme nastříleli další 3 góly a bylo po zápase. Všechno nám tam ale padalo i nadále a po chvíli se k našemu štěstí přidal i soupeř, a tak druhý poločas skončil hodně divokým skóre 8:3, přičemž jenom během II. poločasu kromě Pepy skórovali všichni naši hráči v poli, včetně Honzy, který si 'doběhl pro góleček' :)