Naše góly: 3.' Vašek a 18.' Vojta

Sestava: Martin - Vláďa, Pepa - Pavel, Vojta - Vašek, Tonda

Diváci: 1 (Míša)

Nejlepší hráč našeho týmu: (neuveden)

Komentář rozhodčího: Domácí nepoložila ani dvoubranková ztráta a trpělivou hrou otočili výsledek.

Náš komentář: V parném pátečním odpoledni nás na Pražačce čekal zápas "o všechno" proti vedoucímu celku tabulky Žlutá křídla, ve kterém se opět potvrdilo, že proti silným soupeřům umíme hrát někdy i nad své možnosti. Do zápasu jsme vlétli nebojácně a po několika minutách jsme se po pohledné akci nahrávajícího Vojty a zakončujícího Vaška, který v útoku zaskakoval za absentujícího Standu, ujali vedení. Náš náskok posléze ještě navýšil Vojta. Žlutá křídla, kterým naše ántré trochu přistřihlo peroutky, se však dostala opět na dostřel po šťastném kontaktním gólu, který jinak výborně chytajícímu Martinovi propadl z velké dálky, a do konce poločasu zápas vyrovnala. Svižný fotbal pokračoval i po přestávce, kdy jsme byli Žlutým křídlům přinejmenším vyrovnaným protivníkem. Do konce zápasu však padnul už jen jediný gól, a to naneštěstí do naší sítě. Prohra 2:3 pro nás znamená jistý sestup do sedmé ligy, odkud bychom se ale, slovy soupeře, po podobných výkonech měli určitě brzy vykopat zpátky do šestky. Jak prorocká tato slova byla, si ověříme už na podzim.