1. kolo

31.03.2010 19:30

FC HNK Praha - 1. FC Mašťáci 7:1 (1:1)

Hřiště: Mikulova 3

Góly: 6.´ David, 40.´ Obo, 41.´ Vašek, 46.´ Vojta, 52.´ David, 54.´ Vojta a 56Standa - 3 soupeř

Sestava: Martin - Petr, Pavel, Pepa, Vláďa - Vojta, Obo - David, Vašek, Standa

Fanoušci: Tomáš, Zuzka, Péťa a na chvíli Kaďák, co vedle hrál volejbal

Nejlepší hráč našeho týmu: David

Komentář rozhodčího: V prvním poločase to bylo vyrovnané utkání. Po změně stran se projevila technická vyspělost HNK a hlavně lepší fyzička.

Růžový komentář: Soupeř a la 8. liga - přesně v duchu naší tradice se ale právě on dostal poprvé do vedení. Šancí jsme měli desítky tisíc, ať žije naše neschopnost - do poločasu jsme dokázali jen vyrovnat. Soupeř při naší snaze vstřelit ze zámku gól hrozil z brejků a už jsem viděl, jak přidá dalšího góla a zase prohrajeme ... Po přestávce se tlak ještě zvětšil, soupeř přestal chodit i do těch brejků - tomu odpovídá i skóre z 2. poločasu, které velmi stylově (pravačkou!) zakončil náš Mr. Kanonýr. Zkáza dokonána. Jestli byli vloni opravdu třetí, nevidím to s našemi šancemi na postup zas až tak bledě ...

P.S.: Za Mašťáky nastoupil hráč v trestu, takže kdybychom prohráli o 5 nebo míň gólů, byl by zápas kontumován 6:0 v náš prospěch.