05.04.2018 00:13

2. kolo

27.03.2018 00:13

Zápis ze startu do sezony

Na našich stránkách se můžete dočíst jak o nepovedeném startu do nové sezony, tak zhlédnout video s povedeným gólem Pavla z minulého zápasu :-)
26.03.2018 18:02

Stránky uloženy k zimnímu spánku ...

... necelou hodinu před startem nové sezony :-) Nicméně konečně jsou všechny informace z podzimní sezony a ze Zimního poháru na svých místech :o)
23.03.2018 01:07

Rozpis na Jaro 2018

Na stránkách už je rozpis na nadcházející sezonu, do které vstoupíme pondělním zápasem. Ještě nejsou na všech stránkách statistiky z Podzimu a Zimního poháru, ale ty tam dodám během následujících dnů ...
17.03.2018 17:21

3. místo v Memoriálu Václava Kardy

Dnes jsme po celonoční vánici vyhrabali hřiště a se soupeřem z 5. ligy sehráli dominantní 1. poločas, po kterém jsme vedli 2:0 a neproměnili řadu dalších šancí (např. jsme zjistili, že Tonda ani Standa z půl metru dokážou netrefit prázdnou bránu). Když jsme na začátku 2. poločasu přidali 3. gól a...
07.03.2018 22:53

Těsná prohra v semifinále s týmem ze 4. ligy

Zase jednou náš kvalitní zápas - se soupeřem, který letos vyhrál 5. ligu, jsme po celozápasovém dotahování prohráli až na penalty, kde jsme byli úplně marní, až na Ondru, který se obětoval za tým a nechal se sestřelit :-D
18.02.2018 19:59

Tak jsme v semifinále, no a cooooo ...

Podruhé v historii klubu jsme postoupili ze skupiny na Zimním poháru, a byť to loni bylo do vyšší skupiny, tak letos jsme poprvé postoupili přes čtvrtfinále, takže v neděli nám můžete přijít fandit na semifinále na Pražačku ... TL;DR - zápis z dnešního zápasu je na stránkách ;-)