Naše góly: 3.' Pavel a 59.' Vojta

Sestava: Pepa - Vláďa, Zbyněk od Standy - Tonda, Pavel, Vojta - Standa

Diváci: 0

Nejlepší hráč našeho týmu: Vojta

Komentář rozhodčího: Pohledné utkání, ve kterém byli hosté o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Náš komentář: Po dobrém výkonu proti Blesk VK A v předchozím kole jsme na Novoborské změřili síly s Realem Prd plácajícím se stejně jako my v sestupových vodách. Naše ambice hned v první minutě lehce srazila střela soupeře z velké dálky, kterou Pepa podcenil. Naštěstí hned za dvě minuty nato Pavel vyrovnal. Do konce prvního poločasu jsme si sice my i soupeř vytvořili několik šancí, ze kterých bohužel na rozdíl od nás Real Prd jednu proměnil. Jako už kolikrát jsme v úvodu druhé půle zaspali a protivník vstřelil po našich chybách v obraně další dva slepené góly. S vědomím, že pouze výhra nám může zachovat reálnou šanci na záchranu, jsme se vrhli do útoku, ale byl to opět festival neproměněných šancí. Hlavně Tondovi opět nebylo navzdory pěkným průnikům shůry přáno. Vojtova kosmetická úprava na 2:4 přišla bohužel pro nás příliš pozdě a tento výsledek nás přiblížil o pořádný krok blíže sestupu.