11. kolo

21.06.2009 10:00

FC HNK Praha - Glebus United Nations 10:1 (6:0)

Hřiště: Pražačka 3

Góly: 2.' Vojta, 9.' vlastní, 12.' Vojta, 15.' David, 24.' Vojta, 29.' Standa, 38.' Vojta, 47.' Standa, 50.' David, 58.' Standa

Sestava: Martin (Obo) - Pepa, Petr, Tomáš - David, Obo - Vojta, Vláďa, Standa

Nejlepší hráč našeho týmu: David

Komentář rozhodčího: Exhibiční zápas, utkání pod úrovní 7.ligy. K vidění byly i pěkné akce, hlavně v podání domácích.

Alternativní komentář, tentokráte z útoku: Pro uchování naděje na nesestup jsme potřebovali vyhrát a spoléhat na to, že i soupeřící kandidáti o 8. ligu nám vyjdou vstříc. Podle informací z webů jejich soupeřů se zdá, že na nás byly nové 8-ligové týmy opravdu milosrdné, první část úkolu nám pak značně zjednodušil náš nedělní soupeř. Ačkoliv by člověk řekl, že pokud se zvýší průměrný věk týmu o jeden rok, že už to při původním průměru okolo 50 let nebude tak markantní skok, porovnání výsledků 0:0 a 10:1 ale hovoří o opaku ... Nebo že jsme se zlepšili my? :o) Od začátku až do konce (tedy cca do 50. minuty, kdy jsme s Davidem odešli - od té doby nic nevím) jednoznačný zápas, soupeř neměl nikoho na střídání a tak se běháním příliš neobtěžoval ... Oboura navíc po 10 minutách v bráně na jeho oblíbeném hřišti vystřídal Martin, co se akorát vrátil od Irenky a Vaška, takže spokojenost na všech stranách ;-)